Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/09/18 in all areas

 1. 6 points
  Anketa į serverio prižiūrėtojus Atranka vyks iki lapkričio 24 dienos. Svarbu! Privalote būti aktyvus serverio žaidėjas; Privalote visus bausti taip pat; Privalote laikytis visų serverio taisyklių; Negalite prižiūrėtojo statuso naudoti savo labui; Reikalavimai: Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos. Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. Draudžiama susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Anketa: Jūsų vardas žaidime?: Kiek Jums metų?: Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kiek laiko žaidžiate minecraft?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ko naujo įnešite į serverį?: Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Jūsų kontaktai (discord): Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?:
 2. 5 points
  Jūsų vardas žaidime?: VaSia Kiek Jums metų?: 17 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes būdamas prižiurėtoju atneščiau, didesnės tvarkos, ramybės, draugiškumo, bei teisybės. Padėčiau savininkams, atsikratyt didelės naštos, taip pat žaidėjams įvairiose bėdose, bei problemose ir atsakyčiau į jų užduotus klausimus. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 6-7m Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 7-6h Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 6-7m Ko naujo įnešite į serverį?: Teisingumo, ramybės, tvarkos, bei naudos. Galėčiau rengti įvairius event'us ir žaidimus kad žaidėjai galėtų smagiau praleisti dieną serveryje. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne Jūsų kontaktai (discord): -Vasia#9102 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Į savininkus/ę Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Pasiklausiu, tokias pat pareigas turinčias asmens, arba savininkų/ės Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Įkalinsiu kalėjime, perspėsiu. Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: IpBan'insiu ir išvalysiu susirašinėjimo lauką.
 3. 4 points
  Lukas#6863Jūsų vardas žaidime?: Eksteb Kiek Jums metų?: 15 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu prižiūrėti serveri nuo žaidėju kurie naudoją palengvinančias programas, ir padėti žaidėjams kuriems reikės pagalbos ir atsakyti į jų klausimus. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 5-6m. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 4-5val. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ilgai, bet buvo pertrauku. Ko naujo įnešite į serverį?: Pagalbos, stabilumo ir tvarkos, kad nebūtu nesusipratimu. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Esu keletą kartu nusižengęs chat taisyklėms. Jūsų kontaktai (discord): Lukas#6863 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Pranešiu savininkams kad jie žinotu, kad aš išvykęs. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Kreipsiuosi į savininką arba Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Jail, ban Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?:IPBAN
 4. 4 points
  Anketa: Jūsų vardas žaidime?: _Katia Kiek Jums metų?: 17m Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Esu labai draugiška ir padedanti asmenybė. Visada stengiuosi padėti žaidėjams, kai jiems reikia pagalbos ar kyla kokios nors problemos. Jei nežinau kaip galiu padėti visada stengiuosi kuo greičiau surasti atsakymą į tai. Noriu sugaudyti visus žaidėjus naudojančius palengvinančias programas ir taip pagerinti kitiems žaidimą serveryje. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 6-7 metus Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 2-7 valandas Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 5-4 metus Ko naujo įnešite į serverį?: Žinoma būčiau naudinga serveryje ir jo bendruomenėje. Galėčiau surengti įvairius event‘us kaip minigames, labirintus, lapų ir kitus. Surengti apklausas apie patį serverį ir sutekti kokį nedidelį prizą. Padaryti patį žaidimą kiek linksmesnį. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne Jūsų kontaktai (discord): Katia#6504 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Pranešiu apie tai serverio savininkams ar savininkei. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Pasiklausiu kitų serverio komandos narių ar savininkų. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Valandai juos įkalinsiu kalėjime, įspėsiu žaidėja ir pranešiu savininkams. Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: IpBan ir išvalysiu susirašinėjimo laukelį.
 5. 3 points
  Analizė į prižiūrėtojus Žalia spalva pažymėtas slapyvardis - Priimtas. Raudona spalva pažymėtas slapyvardis - Atmestas. SejleMejle - Labai silpna anketa, pažeistos anketos taisyklės. TomaTomut - Silpna anketa, pažeistos anketos taisyklės. BabyFixMe - Esi šiek tiek per jaunas šioms pareigoms, pažeistos anketos taisyklės, nusižengimai serveryje. theHarryQ - Esi šiek tiek per jaunas šioms pareigoms, pažeistos anketos taisyklės, nusižengimai serveryje. GYTISMC - Stebėjau tave žaidime ir pastebėjau, jog nelabai moki valdyti emocijas. ErlasLT - Anketa tikrai nebloga, bet koją pakišo vienas "stambus" minusas, tačiau nenusimink kitą kartą galbūt pasiseks labiau. _IAngel - Pažeistos anketos taisyklės, nusižengimai serveryje. AlausBambalis - Pažeistos anketos taisyklės, visiškai neaktyvumas. _Katia - Anketa tobula, bet koją pakišo aktyvumas. Az3on1 - Pažeistos anketos taisyklės, neaktyvus. NyanShane - Anketą prasta, žaidėjų nusiskundimai. Rokas_Russia - Anketa užpildyta silpnai, trūksta motyvacijos. Sikne_ - Anketa puiki, bet ir vėl koją pakišo aktyvumas. Eksteb, VaSia - Sveikinu!
 6. 3 points
  Jūsų vardas žaidime?: ErlasLT Kiek Jums metų?: 17m. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu tapti dalis bendruomenės, nes manau būtu faina užimti tai kažkokias serveryje pareigas. Esu labai aktyvus, bendraujantis.Norisi prisijungtį prie valdžios komandos ir padėti atnešti naujovių į serverį, padėti/pagelbėti naujokams bei kitiems serverio žaidėjams kurie prašo pagalbos ir nedelsiant ją suteikti, užtikrinti švarą Chat'e, taip pat mažinti cheaterių skaičiu aktyviai patikras daryti, bei užtikrinti tikrą tvarka serveryje.Noriu užimti šias pareigas nes manau, kad kaip tik aš esu vertas šio ''Titulo''. Bet ne man čia spręsti ar busiu išrinktas ar ne. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: Kažkur apie 7m. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Apie 5-9val praleidžiu, bet žinoma galiu ir daugiau Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: nuo 2013-2014 tame tarpe. Ko naujo įnešite į serverį?: Manau įneščiau daug draugiškumo. Taip pat įneščiau ramybės, nes anksčiau buvau toks vėjavaikiškas, o dabar kaip sakant aš subrendau, esu lyg kitas žmogus. Tikrai pasidariau draugiškesnis ir ramesnis. Taip pat stengčiausi į servery įnešti kuo daugiau naujovių, kad tik padaryti serveri aktyvesni bei populiaresnį. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Šiuo metu nesu niekuom nusikaltęs gal prieš pora metų kažkada, bet tai buvo labai seni laikai. Jūsų kontaktai (discord): ErlasLTU#6132 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Kreipsiuosi į sąvininkus (-ą). Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Pasiklausiu kito žmogaus užsiimančio tokias pat pareigas Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Perspesiu žaidėja, bet jei neklausys darysiu patikra, kad patikrint ar žaidėjas nenaudoja palengvinančių programų. Jeigu žaidėjas nenori atlikti patikrinimo jam gręsia kalėjimas. Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: BanIP užblokuosiu žaidėjo IP adresą, jog negalėtų daugiau prisijungti ir reklamuoti serveryje.
 7. 2 points
  Papeikimas priimtas, žaidėjas bus nubaustas.
 8. 2 points
  Jūsų vardas žaidime?: TomaTomut Kiek Jums metų?: 14 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Patinka Prižiūrėti, ir užsiimti tokia veikla. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 4-5 metus Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Apie 6 valandas. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 4 metus. Ko naujo įnešite į serverį?: Tvarkos ir drausmės. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne. Jūsų kontaktai (discord): Toma#3854 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Į Aukštesnės pareigas užsiėmančius žmones. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Paklausiu Administracijos. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Įkalinsiu, perspėsiu. Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: Ipban, ban.
 9. 1 point
  ANKETA: Jūsų vardas žaidime?: Rokas_Russia Kiek Jums metų?: 15 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Pamėginti kažko naujo ir pnš padėti,žaidėjams ir t.t Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 2m, buvau padaręs pertrauka, dbr vėl pradėjau. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 3-4val. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ilgokai gal 2-3 metus. Ko naujo įnešite į serverį?: Žiūrėsim, kai seksis, tvarkos serveryje, ir pnš. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Nu nepamenu dbr, gal kokiu ban'u. Jūsų kontaktai (discord): I3ojka#8767 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Pranešiu savininkams(valdžiai), kad nebus manęs. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Kreipsiuosi į valdžia. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Perspėsiu, žmogų ir 3įsp. Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: [ IPBan ]
 10. 1 point
  dove123 dove123.mp4
 11. 1 point
  Anketa: Jūsų vardas žaidime?: NyanShane Kiek Jums metų?: 18 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Esu griežtas asmuo kuriam nerupės nei lytis nei metų skaičius baudžiant nusižengelį. Taip pat matau serveryje trūkumų, bei turiu idėjų. Turiu patirties mažuose projektuose Kiek laiko žaidžiate minecraft?: Žaidžiu gal nuo 13 metų, gal ir nuo anksčiau, bet su pertraukom. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 3-6h Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Šiame serveryje žaidžiau praeitą vasarą, buvau padaręs pertrauką, tačiau vėl aš čia. Ko naujo įnešite į serverį?: Stabilumo, kadangi kaikuriems asmenims iš administracijos yra nusispjaut ant žaidėjų:) Taipogi patarimų, reklamos. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ammm... chat konfliktai. Jūsų kontaktai (discord): augitas#4341 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Netrukdysiu savininkams, kreipsiuosi į kitus atsakingus asmenis. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Nežinau ar tai teisinga, bet galbūt jail, kol sužinosiu tinkamą bausmę. Galų gale klausiu patarimo iš kolegų. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Įspėjimas->BAN(nereikia būti atlaidiems, kadangi tai teršia serverį) Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?:BAN, mute
 12. 1 point
  Anketa: Jūsų vardas žaidime?: theHarryQ Kiek Jums metų?: 13 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes noriu uzimti kokias nors pareigas. Kiek laiko žaidžiate minecraft?: 6 Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: po 2-3, kartai 4 valandas. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2017 Ko naujo įnešite į serverį?: Daugiau pagalbos ir tvarkos. Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne Jūsų kontaktai (discord): theHarryQ#1303 Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: I aukstesnes pareigas uzimancius zaidejus. Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: Paklausiu kitu administracijos zaideju. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: Ikalinsiu kaleime Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?: Duosiu Banip kad suprastu jog tai DRAUDZIAMA.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 0 points
  Jūsų vardas žaidime?: Az3on1 Kiek Jums metų?: man yra 15 metų Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: patinka aukštos pareigos, prižiurėti žmones, daryti gerus darbus 😛 Kiek laiko žaidžiate minecraft?: minecraft žaidžiu ilga laiką todėl negaliu tiksliai pasakyti 🙂 Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: galiu žaisti įvairiai nes mokykla ir pnš. bet 4-5 su pusę valandos galiu skirti Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: gal nuo praeitos vasaros Ko naujo įnešite į serverį?: gera nuotaika, naujas idejas, galbūt ir žaidėjų Ar esate kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: nea Jūsų kontaktai (discord): dofka(Az3on1)#5283 lyg ir taip Situacijos: Kur kreipsitės, jei turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: į savininkus kad negalėsiu prisijungti Jeigu nežinosite. kaip bausti žaidėja, ką darysite?: paklausiu prisijungusios administracijos jeigu jos nebus paieškosiu. bet šiaip visas bausmes busiu užsirašęs kad nebūtu bėdų. Ką darysite, jei žaidėjais naudoja žaidimą palengvinančias programas?: įkalinsiu,perspėsiu ir pranešiu savininkam kad jis turi palengvinančias programas bei stebėsiu jį labiau Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?:užblokuosiu jo ipu, ištrinsiu chat langą
×